Розпочався процес приєднання ТПП Аджарії до проекту коридору ефективного співробітництва

Розпочався процес приєднання ТПП Аджарії до проекту коридору ефективного співробітництва

В м.Батумі 27 квітня було проведено зустріч заступника голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимира Макуха та керівника проектів “Україна-Грузія” Балтійсько-Чорноморського економічного форуму  Лаші Клдіашвілі з керівництвом Торгово-Промислової Палати Аджарії (ACCI). Участь у зустрічі зі сторони ACCI прийняли: заступник голови ACCI Аслан Лортікханідзе, голова Асоціації транспорту та логістики Аджарії Тамаз Турманідзе, голова Асоціації розвитку туризму Джемал Гогітідзе, голова адміністративного відділу ACCI Георгій Зіракашвілі. 

Під час цієї зустрічі було обговорено перспективи та дорожню карту приєднання ACCI до проекту коридору ефективної співпраці.

Представники  керівництва ACCI позитивно відгукнулися щодо самого проекту, зазначивши його як дуже своєчасний і перспективний, висловивши готовність приступити до спільного відпрацювання тексту меморандуму про співпрацю. 

Крім загального меморандуму про співпрацю між ACCI та Балтійсько-Черноморським економічним форумом та приєднанні партнерів з Батумі до проекту міжнародного коридору ефективного співробітництва, досягнуто домовленість окремого відпрацювання та підготовки до підписання Меморандуму про співпрацю, в рамках проекту, з Асоціацією транспорту та логістики Аджарії.