Клайпедський Університет – розвиток перспектив співпраці

Між Клайпедським Університетом та Херсонською державною морською академією 15 листопада було підписано договір про співпрацю. З литовської сторони його підписав ректор Клайпедського університету Артурас Разбаускас, з української сторони перший віце-ректор Херсонської ДМА Лілія Кулікова.

Клайпедський Університет, який є одним з лідерів серед вищих навчальних закладів Литви, готує фахівців в різних галузях. Серед них і таке актуальне і затребуване, як підготовка фахівців морської логістики. Херсонська державна морська академія та Литовська морська академія є базовими навчальними закладами проекту створення коридору ефективного співробітництва, ініційованого на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, в сегменті розвитку співпраці між морськими академіями, університетами та науково-дослідними інститутами транспорту з різних країн. Приєднання до цієї партнерської науково-освітньої мережи потужного Клайпедського Університету є вагомим кроком розширення можливостей взаємного розвитку та реалізації амбітних спільних науково-освітніх проектів.

 

Керівники Херсонської Державної Морської Академії та Клайпедського Університету обговорили перспективні плани обміну досвідом, взаємних візитів представників професорьско викладацького складу, організації спільних лекцій та занять, в тому числі дістанційних, для курсантів та студентів партнерських навчальних закладів, організацію спільних практик, партнерство та співпрацю створенних при Академії та Університеті наукових парків, ініціювання спільних проектів та багато іншого.