До проекту приєднується Морський Університет Констанци

Під час 8-ї конференції Чорноморських морських портів і судноплавства, яка з 9 по 11 липня проходила в румунському місті Констанца, було проведено перемовини щодо приєднання Морського Уныверситету м.Констанца до проекту створення міжнародного коридору ефективного співробітництва, ініційованого на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

Проект відповідної угоди, підготовлений Херсонською Державною Морською Академією, було узгоджено з ректором Морського Університету Констанци, професором Корнелом Панаітом.

Як зазначив декан Морського Університету м.Констанца, професор Костел Станка (на фото праворуч), - ректором університету прийняті пропозиції щодо тексту договору, підготовленого херсонськими колегами, внесені незначні технічні корегування і можна готуватися до його підписання.

Таким чином, Морський Університет Констанци стане черговою партнерською ланкою в коридорі співпраці, який формується Херсонською та Литовською морськими академіями за участю Морського університету польського міста Гдиня і Батумської державної морської академії.