Меморандум з Асоціацією сільгосптоваровиробників Луганщини

19 червня 2018 року на території Посольства Литовської Республіки в Україні було підписано меморандум про співпрацю між Асоціацією сільгосптоваровиробників Луганської області, ГК «Содружество» та ГО «Балтійсько-Чорноморський економічний форум». 
Підписанням зазначеного меморандуму було юридично закріплено факт приєднання Луганщини до проекту створення нового транспортного коридору від порта литовського міста Клайпеда на Балтійському морі, через територію Біларусі, Чорноморські порти Херсона та турецького Трабзона, територію Грузії до азербайджанського порту міста Баку на Каспійському морі.
Як зазначив голова Луганськой обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз  – «Ця подія не тільки демонстрація того, що Луганська область не є покинутою на призволяще, це факт який свідчить про реальні перспективи відновлення та успішного розвитку.
Входження Луганщини в цей міжнародний проект відкриває кардинально нові перспективи для представників бізнесу нашої області, формує дорожну мапу забезпечення ефективного розвитку економіки нашої та Херсонської областей, реалізації спільних міжнародних проектів».