Меморандум з TUID

19 червня 2018 року на території Посольства Литовської Республіки в Україні було підписано меморандум про співпрацю між TUID, ГК «Содружество» та ГО «Балтійсько-Чорноморський економічний форум». 
Міжнародний союз бізнесменів Туреччини та України (TUID), який є авторитетною організацією на територіях обох країн, вже не один рік є одним з партнерів як Балтійско-Чорноморського економічного форуму так і ГК «Содружество». Підписанням меморандуму про партнерство зазначене співробітництво було закріплено юридично.

Під час свого виступу, Президент TUID Бурак Пехлеван акцентував увагу на важливість як для Туреччини так і для України оголошеного плану Президентами країн на поглиблення та розвиток співробітництва та торгівельних відношень з доведенням щорічного товарообігу між Туреччиной та Україной до 10 млрд. доларів США.

Той факт, що на теренах України зараз працює близько 600 турецьких компаній, а об’єми турецьких інвестицій в економіку Україны, після «Євромайдану» має явну тенденцію до зростання свідчить про відношення Туреччини до України, як до країни, дружбу та розвиток всесторонніх відношень з якою дуже високо цінують.