За підсумками зустрічі з представником СММ ОБСЄ

24.03.2021

24 березня відбулась online зустріч заступника голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимира Макуха та спостерігача херсонської групи СММ ОБСЄ в Україні Мікеле Рікка.

ОБСЄ працює задля стабільності миру та демократії, налагоджуючи діалог з питань загальних цінностей та здійснюючи практичну роботу по досягненню сталого прогресу. Серед базових напрямків дій організації визначено сприяння сталому економічному зростанню та укріпленню міжнародного економічного співробітництва, протидії загрозам безпеки.

Під час зустрічі було обговорено важливу роль комунікаційного майданчику Балтійсько-Чорноморського економічного форуму в питаннях створення поясу економічної безпеки від берегів Балтійського моря до східних берегів Каспійського моря. Враховуючи підготовку до продовження роботи VII Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, яку здійснює міжнародна команда форуму, було окремо приділено увагу виконанню ролі своєрідного мосту між країнами ЄС та Центральної Азії, укріплення та розвитку економічного партнерства між ними, співробітництва в різних галузях від освіти та культури до питань енергетичної безпеки країн, де важливим сегментом є диверсифікація постачання енергоресурсів.

Зазначену зустріч можна вважати початком діалогу спрямованого на визначення напрямків та форм більш плідної співпраці.