Ефективна робота заступника Міністра заслужено відзначена міжнародною нагородою

25.06.2021

Сьогодні (25 червня) Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас урочисто вручив заступнику Міністра закордонних справ України Василю Боднару міжнародний орден «За ефективність». До цієї нагороди Василя Мироновича ще минулого року було представлено міжнародною командою Балтійсько-Чорноморського економічного форуму та затверджено відповідним рішенням його литовсько-українського правління. 

Василя Боднара впевнено можна віднести до категорії нової генерації української дипломатії, які мають беззаперечний авторитет як серед українських дипломатів, так і серед представників дипломатичного корпусу інших країн. 

Його високий фаховий рівень, мудрі поради, вагома підтримка, ефективність та своєчасність дій та рішень стали однією із базових складових впевненої розбудови міжнародних партнерських, різносторонніх стосунків не тільки від берегів Балтійського до українських берегів Чорного моря, але і сприяли впевненому їхньому розвитку до східних берегів Каспійського моря.