Під час роботи Балтійсько-Чорноморського Економічного Форуму обговорили створення індустріальних парків

17.06.2016

Під час роботи секції "Розвиток високопродуктивного агропромисловго комплексу" ІІІ Балтійсько-Чорноморського Економічного Форуму обговорили створення індустріальних парків як механізму стимулювання інвестицій у економічний сектор.

Зокрема, учасникам презентували проект Індустріального парку "KhersonIndustrialPark" на базі ТОВ "Укрсільхозмаш".
Основними завданнями проекту є ефективне використання інфраструктури індустріального парку, яка б задовольнила потреби у виробничій та адміністративній площині, а також умов, необхідних для розробки та впровадження нових технологій. Окрім того, створення такого парку дасть можливість сформувати нові робочі місця та вдосконалити діюче промислове виробництво. Керівники "Укрсільхозмаш" впевнені - вигідне географічне положення, близькість ринків збуту, зручна транспортна розв'язка та підтримка місцевої влади роблять Херсон вигідною платформою для створення парку.
Окрім того, поговорили про закордонний досвід,  можливості інноваційного розвитку економіки, законодавче регулювання створення індустріальних парків.

Віце-президент неурядової міжнародної організації "Агенство модернізації України" Удо Брокгаузен розповів про особливості функціонування індустріальних парків у Німеччині.

Відвідав секцію міський голова Володимир Миколаєнко. Очільник Херсона впевнений в тому, що розвиток агропромислового комплексу у регіоні можливий. "У нас є проблеми, але є і значний потенціал. Дякую партнерам із інших міст та країн за підтримку та готовність до реалізації проектів. Ми готові нести відповідальність за всі прийняті під час форуму рішення", - наголосив Володимир Миколаєнко.

Офіційний сайт Херсонської міської ради