Музиківка – високі оцінки роботи від Голови Сейму Литви

07.09.2017

Село Музиківка, яке активно розвивається, стало першим в історії України населеним пунктом статуса села, яке уклало договір про партнерство з населеним пунктом аналогічного статусу Литви (м. Дусетос). Цей історичний документ було підписано 17 червня 2016 року під час проведення 3-го «Балтійско-Чорноморського економічного форуму». Будучи результатом плідної роботи команди форума, сільського голови Олександра Лейбзона та екс-помічника мера Вільнюса, депутата Вісагінської міської думи Віталіуса Бесакірскас, ця подія стала новою сторінкою в історії, дружнього співробітництва між Україною та Литовською Республикою. Не випадково саме с.Музиківка стала першим місцем офіційного візиту 1 вересня 2017 року делегації Сейму та Кабінету Міністрів Литовської Республіки, на чолі з головою Сейму Вікторасом Пранцкетіс, який було здійснено у рамках цьогорічного, другого, заключного етапу 4-го «Балтійсько-Чорноморського економічного форуму». Щодо важливості роботи, яку проводить керівництво Музиківської сільської громади можна судити з тексту листа від Голови Парламенту Литви, яке було отримано музиківським сільським головой:

Шановний пане Лейбзон,
Мені було дуже приємно зустрітись та спілкуватись з Вами під час мого перебування в Херсоні. Хочу виразити вдячність за Вашу активну діяльність спрямовану на укріплення литовсько-українських зав’язків, за Вашу активну участь та надання всілякого сприяння у підготовці та підписанні, вперше в історії України та Литовської Республіки, договору про партнерство між населеними пунктами статуса села - с. Музиківка (Україна) та м. Дусетос (Литовська Республіка).
Ми високо цінуємо Вашу ініціативу щодо реалізації пілотного проекту по впровадженню литовського досвіду організації процесу харчування в школах - в двух школах Музиківської об'єднаної сільської громади.
Дозвольте висловити Вам свою щиру повагу.

Вікторас Пранцкетіс
Голова Сейму Литовської Республіки

P.S. Під час урочистих заходів Дня знань, які відбулись 1 вересня 2017 року в с. Музиківка за участю високих гостей з Литовської Республіки, Голова Парламенту Литви Вікторас Пранцкетіс урочисто вручив сільському голові Музиківки Олександру Лейбзону нагороду - медаль Сейму Литовської Республіки