ВАЖЛИВІСТЬ НОВИХ РІШЕНЬ ЛОКАЛЬНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ТА ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ СПОЛУЧНОЇ ЛАНКИ МІЖ КАСПІЙСЬКИМ ТА ЧОРНИМ МОРЯМИ

18.05.2020

Транспортно-експедиторська компанія TransFor Group (м. Тбілісі, Грузія) – створена в 1997 році, є одним з лідерів вантажних перевезень і транспортно-експедиторської діяльності в регіоні. Крім головного офісу в м.Тбілісі компанія має представництва (регіональні відділення) у портових містах Грузії - Поті і Батумі, а також в м. Баку (Азербайджан). Будучи партнером проекту створення коридору ефективної співпраці від берегів Балтики до східних берегів Каспію, який координується Балтійсько-Чорноморським економічним форумом, а також учасником проекту Global Multimodal Logistics, компанія TransFor Group володіє власним транспортним парком, великою мережею партнерів та агентів по всьому світу. здійснює:

  • вантажні перевезення автомобільним, залізничним, морським і авіаційним транспортом, в тому числі, важких та негабаритних вантажів;
  • мультимодальні перевезення;
  • надає митно-брокерські послуги та послуги порту;
  • послуги управління, обробки, зберігання вантажів;
  • видачу та обробку супровідної документації.

Компанія має ділові відносини практично з усіма відомими міжнародними перевізниками, такими як MAERSK, MSC, CMA, Groupage Service, Danzas, Willi Betz, Coyn Air, Airzena, Delta Novel, ABS, Norasia, Globalink Logistics, Network America HY Logistics, Dijfo Rotterdam, Zimline, Sea Master Logistics, UTI, Neomat, компанія Cevat, Netloyistic, Demirkol, ZustBachmeier of Switherland, Advance International та інші.


Своїми очікуваннями від результатів роботи VII Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, який цього року пройде в Україні (м. Херсон), поділився Голова правління компанії TransFor Group Георгій Мчедлішвілі:

«Перша половина поточного року, через пандемію короновіруса, змінила світ. У сформованих нових реаліях необхідні нові підходи, нові рішення і в транспортно-логістичній сфері, особливо в сегменті мультимодальних міжнародних перевезень. На більш високий рівень значущості виходять можливості дистанційного керування процесами, важливість наявності надійної мережі партнерів, гнучкість та оперативність взаємодії між ними. 
Коли ще в минулому році починалася робота з підготовки до проведення цього Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, всі ми розуміли його важливість, але ніхто не міг собі навіть уявити що важливість зустрічі та спільних планів та дій, які готуються до обговорень під час його проведення, стануть настільки високо важливими. 

Вперше зустрінуться всі учасники проекту створення коридору ефективної співпраці з Європи і Азії, від Балтики до східних берегів Каспію. Мають відбутися предметні дискусії. Нам необхідно буде скорегувати наші спільні дії, виробити нові підходи у вирішенні транспортно-логістичних завдань в умовах нових реалій. Ми вже бачимо, як наші партнери з Казахстану (порт Курик) і Туркменістану (Туркмен Міллі Логістик) ефективно почали відпрацьовувати нові механізми співпраці на Каспійському морі. Маючи своє представництво на Каспії, в м. Баку, наша компанія також готова приєднатися до даного процесу, до того ж, узявши на себе забезпечення сполучної ланки між Каспійським і Чорним морями. З огляду на позитивний досвід наших партнерів на Каспії, необхідно його використовувати, розвивати, доповнювати новими не стандартні спільними рішеннями на берегах Чорного моря»- сказав Георгій Мчедлішвілі