ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З УКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ З РОЗВИТКУ БДЖІЛЬНИЦТВА ТА ЕКСПОРТУ МЕДУ

04.06.2020

Сьогодні (4 червня 2020 р.) було підписано меморандум про співробітництво між Балтійсько-Чорноморським економічним форумом та Українською асоціацією з розвитку бджільництва та експорту меду. Зі сторони форуму меморандум було підписано заступником голови правління Володимиром Макуха, зі сторони асоціації її головою Наталею Яворською.  

Підписаним документом, зокрема, закріплено наміри сторін сприяти забезпеченню високого рівня якості виробництва натурального меду та підвищення репутації України як надійного постачальника цього продукту в умовах ринкової турбулентності. 

Як зазначила голова Української асоціації з розвитку бджільництва та експорту меду, кандидат економічних наук Наталія Яворська:

«Cпівпраця з Балтійсько-Чорноморським економічним форумом відкриває для всіх суб’єктів бджільницької галузі України додаткові, дуже потужні комунікаційні можливості для діалогу та співпраці з нашими колегами та партнерами в інших країнах, а також забезпечує більш сприятливі умови конструктивної взаємодії між виробниками меду та експортерами за для збільшення експортного потенціалу України на взаємовигідних відносинах. 

Проблемних питань в нашій галузі накопичилось не мало і всі вони потребують ефективних, системних, консолідованих дій та рішень. Наша Асоціація та її члени ставлять перед собою дуже амбітні цілі – не лише зберегти світові позиції одного з лідерів у виробництві натурального меду, але й збільшувати обсяги експорту за рахунок розширення географії продажів українського меду. Саме тому, створення та реалізація спільних проектів з нашими іноземними партнерами ми розцінюємо як фундамент подальших трансформацій у галузі бджільництва».