ПОРТ ГДИНЯ – ДИНАМІКА СУЧАСНОГО РОЗВИТКУ ТА НАДІЙНОГО ПАРТНЕРСТВА

22.07.2020

ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ПОРТУ ГДИНЯ МАЦЕЙ КРЖЕСІНСКІ БУДЕ ОДНИМ ІЗ УЧАСНИКІВ  ДИСКУСІЙ НА VII БАЛТІЙСЬКО-ЧОРНОМОРСЬКОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ

Мацей Кржесінскі – директор з маркетингу та міжнародного співробітництва порту Гдиня, керівник великого інвестиційного проекту у регіоні Померанія – Зовнішнього порту.

Він досвідчений менеджер у галузі комплексного управління проектами та прискорення інноваційних рішень для морської галузі. Брав участь в ініціативах підтримки сектора МСП та співпрацював з корпораціями в рамках стартап-проектів. У березні цього року призначений на посаду заступника голови Ради інтелектуальної спеціалізації Померанії в галузі офшорних, а також портових та логістичних технологій.

Випускник Гданського університету факультету менеджменту, кафедри економіки та організації підприємств та кафедри інвестицій та нерухомості в Сопоті.

Нещодавно, під час загальних зборів Організації Балтійських портів в Стокгольмі, Мацей Кржесінскі був призначений членом комітету з аутсорсингу бізнес-процесів терміном на два роки.

Прийняття польським парламентом Акту про будівництво порту Гдиня від 23 вересня 1922 р. вважається офіційним започаткуванням порту Гдиня.

На даний час порт Гдиня є сучасним, універсальним портом, що спеціалізується на обробці загальних, переважно тарно-штучних, вантажів, що перевозяться в контейнерах та ро-ро. Ці послуги надаються через мережу мультимодальних транспортних сполучень із віддаленими від узбережжя регіонами, а також через фідерні перевезення та паромні сполучення.

У першому кварталі 2020 року порт Гдиня був єдиним польським портом, який зберігав тенденцію до зростання. На кінець квітня в Гдині було оброблено понад 8,26 млн. тонн вантажу, що дає темп приросту 102,3% у річному обчисленні.

Тенденція до зростання порту Гдиня – це продовження його успіхів у 2019 році, який був черговим поспіль рекордним роком у вантажоперевезеннях. Загальний об’єм оброблених вантажів склав 24 млн. тонн.

Відзначаючи важливість VII Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, який цьогоріч відбудеться в Україні (м. Херсон), директор з маркетингу та міжнародного співробітництва порту Гдиня Мацей Кржесінскі, зокрема, зазначив:

«Нам необхідно обговорити можливість зміцнення співпраці та узгодити плани з нашими партнерами проекту із створення коридору ефективної співпраці від Балтики до берегів Каспійського моря».