УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ – КУРС НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПОТЕНЦІАЛУ КРАЇНИ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІДЕРСТВА ПРИ ФОРМУВАННІ ПЛАНІВ СПІЛЬНИХ РІШЕНЬ

09.08.2020

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар - один з доповідачів на VII Балтійсько-Чорноморському економічному форумі

Василь Боднар – Заступник Міністра закордонних справ України з 2017 року. На дипломатичній роботі з 1998 року на різних посадах, зокрема: Перший секретар, радник Посольства України в Польщі (2006-2010); Генеральний Консул України в м. Стамбул (2015-2017);представник України при Організації Чорноморського економічного співробітництва (2016-2017).

Маючи заслужений авторитет як серед колег – українських дипломатів, так і серед представників дипломатичного корпусу інших країн, Василя Боднар можна віднести до категорії нової генерації української дипломатії.

Складна ситуація, з якою зіштовхнувся світ цього року, виклики та ризики тривалої економічної кризи – проблема, яка не має кордонів та потребує системних та спільних рішень та дій. Значний тягар цієї роботи лягає саме на плечі дипломатичного корпусу.

Акцентуючи увагу на важливість проведення предметних дискусій на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, який цього року приймає Україна (м. Херсон), необхідність закладення чергових цеглинок до фундаменту напрацювань рецептів Європейсько-Азійських спільних дій за для формування надійного поясу економічної стабільності, Василь Боднар зокрема сказав:

"Україна має весь необхідний потенціал, щоб  відігравати лідерську роль у зміцненні економічної взаємодії в регіоні Чорного моря, посиленні взаємодії з Балтійським і Каспійським регіонами. Для цього ми підтримуємо розбудову багатосторонніх бізнес-зв'язків, активізовуємо державно-приватне партнерство в рамках ОЧЕС і ГУАМ, засновуємо нові формати, такі як Люблінський трикутник".