На шляху розвитку транспортно-логістичних перспектив України

18.08.2020

Участь в дискусіях на майданчиках VII Балтійсько-Чорноморському економічному форумі братиме голова ради директорів Британсько-Української U-port Group Дмитро Жмінько

U-port Group має багаторічний досвід реалізації проектів в портовому бізнесі та проектів в сфері морських перевезень. U-port Group представлена в Україні офісами в Києві, Дніпрі, Миколаєві, Херсоні, Очакові, а також має представництва в Лугано (Швейцарія) та Лондоні (Сполучене Королівство). До складу групи компаній входять:

  • портовий термінал U-Port Ochakov Limited;
  • компанія Dnipro Cargo Limited, під управлінням якої знаходиться термінал в Херсонському морському торговельному порту;
  • компанії ТОВ “АП-Транссервіс” та ТОВ “Морське Агенство “СІ-ЕЙДЖЕНТ”, які забезпечують транспортно-експедиторське обслуговування вантажів та організацію перевалки в морських портах України.

U-Port Group входить до групи партнерів, які формують транспортно-логістичний ланцюг від берегів Балтійського моря до східних берегів Каспійського моря, запроваджуючи в життя проект створення коридору ефективного співробітництва, ініційований на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

Акцентуючи увагу на важливість зустрічі партнерів на майданчиках VII Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, Дмитро Жмінько, зокрема, зазначив:

«Нас очікує предметна дискусія з нашими партнерами із Польщі, Литви, Грузії, Казахстану, Туркменістану, Туреччини та інших країн Європи та Азії. На професійну команду U-Port Group покладено обов’язки координації та оптимізація переміщення вантажів через територію України. Цей рік вже приніс значні корективи в діяльність як портових операторів так і транспортно-логістичних компаній. Є певні напрацювання по роботі в нових умовах у наших партнерів, є пропозиції нових рішень та кардинально нових, більш тісних, взаємовідносин з нашими міжнародними партнерами при формуванні спільної стратегії розвитку ланки на теренах України нашого міжнародного транспортно-логістичного ланцюга. Все це ми плануємо обговорити під час зустрічі в Херсоні, та скоординувати плани наших спільних подальших дій» .

P.S. Сьогодні Дмитро Жмінько святкує свій 50-ти річний ювілей. Від імені міжнародної команди Балтійсько-Чорноморського економічного форуму вітаємо його зі святом та бажаємо сім футів під кілем !