Казахстан – надійний партнер на східних берегах Каспію

05.09.2020

Наприкінці тижня що минає (04 вересня) відбулась зустріч заступника голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимира Макуха з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Амановичем Калєтаєвим (на фото зліва). 

Під час зустрічі було обговорено хід реалізації міжнародного проекту створення коридору ефективного співробітництва від берегів Балтійського моря до східних берегів Каспійського моря. Проекту, який ініційовано на майданчиках Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, та одним із базових партнерів якого є сучасний казахський морський порт Курик. Зокрема було акцентовано на ефективній роботі команди генерального директора порту Серіка Ахметова, які, завдяки своєчасним не стандартним рішенням та злагодженим спільним діям з партнерами з Туркменістану (Туркмен Міллі Логістик) розв’язують складні завдання переміщення вантажів в умовах наявних карантинних обмежень. 

Окремо було обговорено хід підготовки до проведення VII Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, який вже зовсім скоро прийматиме Україна (м.Херсон), участь в його роботі шановного пана Посла. Узгоджено дії, спрямовані на сприяння участі делегатам форуму з Казахстану та дозволу на їх в’їзд на територію України.