Польська Громадка та українська Музиківка – партнери!

26.09.2020

Гміна Громадка – населенний пункт  з населенням близько 5 тисяч мешканців на південному заході Польщі в Болестлавецькому повіті Нижнєсілезького воєводства. На цьому тижні під час засідань рад гміни Громадка та Музиківської ОТГ, які синхронно пройшли 24 вересня, депутатами цих рад було ухваленно рішення щодо підписання договору про партнерство. Процедура урочистого підписання договору про партнерство між гміною Громадка (Польща) та Музиківською об’єднаною територіальною громадою (Україна) відбулась 25 вересня, під час проведення VII Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

З української сторони договір було підписано головою Музиківської ОТГ Савелієм Лейбзоном (на фото), з польської сторони війтом (мером) гміни Громадка Даріушем Павліщі.

Відповідно до договору, партнерські Громадка та Музиківка, передбачають багатостороннє співробітництво в галузях економіки, державного управління, культури та мистецтва, спорту та молодіжної політики, освіти та медицини, охорони навколишнього середвища та енергозбереження та іншим напрямкам.

Як зазначив під час форуму війт (мер) Громадки Даріуш Павліщі:

«Партнерство (побратимство) між Громадкою та Музиківкою є черговим підтвердженням укріплення братніх стосунків між Польщею та Україною. Співпраця між нашими громадами має чудові перспективи. Ми завжди ради будемо приймати у себе друзів з Музиківки, друзів з України, ділитись досвідом».