Партнерство, спрямоване на розвиток міжнародного співробітництва

28.09.2020

Під час проведення VII Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, який відбувся 25 вересня 2020 року, було підписано Меморандум про партнерство між Балтійсько-Чорноморським економічним форумом та Міжнародним трейд-клубом в Україні. Міжнародний трейд-клуб об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Від Балтійсько-Чорноморського економічного форуму меморандум було підписано головою правління Віктором Поповим. Від Міжнародного трейд-клубу в Україні меморандум підписала віце-президент трейд-клубу, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова та завізовано під час форуму членомправління трейд-клуба, комерційним аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Сергіюсом Тіхоміровісом (на фото зліва).

Підписанням Меморандуму про партнерство Сторни об’єднують зусилля, спрямовані на активізацію торгово-економічного співробітництва підприємств і організацій України із зарубіжними країнами, створення сприятливих умов для розвитку торговельних відносин, встановлення ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями, реалізація спільних інвестиційних та інноваційних проектів.