ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ З АСОЦІАЦІЄЮ ГАЗОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ

Враховуючи необхідність та важливість: забезпечення енергетичної безпеки, як ключової складової економічної безпеки України та країн Європи та Азії; прийняття заходів, спрямованих на недопущення економічних загроз енергетичній безпеці, зокрема пов’язаних з дефіцитом інвестиційних ресурсів, необхідних для розвитку, модернізації і технічного забезпечення надійної роботи енергокомплексу; попередження та недопущення дискримінаційних заходів по відношенню до учасників енергетичного ринку як всередині України так і на міжнародному рівні, сьогодні (18 червня) в м. Київ було підписано меморандум про співробітництво між Балтійсько-Чорноморським економічним форумом та Асоціацією газового ринку України.

Зі сторони форуму меморандум було підписано головою правління Віктором Поповим, зі сторони асоціації її головою Денісом Сенектутовим (на фото – перший з права).

Асоціація газового ринку України є однією з найавторитетніших галузевих  організацій, яка об’єднує 16 (шістнадцять) профільних підприємств, що працюють на газовому ринку України.

З підписанням меморандуму, сторони забезпечили додаткові комунікаційні можливості, спрямовані на вирішення питань, пов’язаних з розвитком українського та міжнародного газового ринку, міжнародного співробітництва з питань постачання газу, обслуговування газових мереж та забезпечення енергетичної безпеки як складової економіки, удосконалення та синхронізації нормативної і законодавчої баз України та країн-партнерів, розташованих в акваторіях Балтійського, Чорного та Каспійського морів.