В Херсоні розпочався ІІ Балтійсько-Чорноморський економічний форум

18.06.2015

18 червня, у день підписання Указу про заснування міста, в Херсоні розпочався ІІ Балтійсько-Чорноморський економічний форум.

До нашого міста завітали 24 делегації з Болгарії, Латвії, Білорусі, КНР, Польщі, Литви, Хорватії, України. В роботі Форуму беруть участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красимір Мінчев, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе, Генеральний консул республіки Білорусь в Одесі Валентин Філіпчик, Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі Цао Юньлун, Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Даріуш Шевчик, Перший секретар Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді Александер Шкурла, віце-мер Клайпеди (Литовська Республіка) Артурас Шульцас, атташе з комерційних питань Посольства Литовської Республіки в Україні Римантас Шегжда, Почесний консул Почесного Консульства Литовської Республіки в Херсонській області Віктор Попов, міський голова м. Суми Олександр Лисенко, голова Українсько-Литовської ділової ради Сергій Прохоров, керівник фінансового департамента Проекта USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Дмитро Ємельяненко, міський голова м.Каховка Олександр Карасевич, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, делегації виконавчих органів Цюрупинської, Новокаховської міських рад, депутати Херсонської міської ради, науковці, представники бізнес-кіл, міжнародної громадської організації Херсонське земляцтво «Херсонщина» в м. Києві, Херсонського міського фонду підтримки підприємництва, Міжнародного Чорноморського клубу, сільських та селищних рад тощо.

«Для Херсона велика честь бути організатором цієї важливої зустрічі. Цей захід стане платформою міжнародного ділового співробітництва, що об’єднує представників підприємницьких і фінансових кіл країн Балтійсько-Чорноморського басейну. Питання, які ми сьогодні плануємо вирішувати, стануть кроком на шляху до економічного зростання, ресурсом для створення конкурентоспроможних виробництв, фундаментом підвищення рівня добробуту населення», - наголосив міський голова Володимир Миколаєнко у вітальному слові учасникам Форуму. Він висловив сподівання,що обмін досвідом та вироблені в ході роботи Форуму пропозиції послужать реалізації перспективних проектів у різних галузях та сприятимуть розвитку наукових, виробничих,інвестиційних та інших ділових зв’язків.

По завершенні офіційної частини учасники Форуму приступили до роботи у секціях «Розвиток транспортно-логістичного комплексу», «Енергозбереження як визначальний фактор розвитку економіки», «Екологічна безпека як умова переходу до збалансованого розвитку», «Розвиток туристично-рекреаційного комплексу», «Адаптація тимчасових переселенців».

18.06.2015
Офіційний сайт Херсонської міської ради